agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Praca tymczasowa

treść strony

W GP wiemy, że praca jest w życiu człowieka bardzo ważna i stanowi jego niezmiernie istotną część. Dlatego zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i trybu życia.

Jeśli nie szukasz stałej posady, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się praca tymczasowa. Dzięki elastyczności takiej formy zatrudnienia jest to idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Opcja ta umożliwia znalezienie dodatkowego zajęcia ludziom starszym, daje szansę na powrót na rynek pracy, ale także pozwala osobom młodym zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i zapoznać się z lokalnymi firmami oraz specyfiką pracy.

Praca tymczasowa umożliwia dopasowanie godzin jej wykonywania do innych Twoich zajęć, zdobycie kwalifikacji w różnych branżach, a także sprawdzenie się na różnych stanowiskach. Agencja Pracy Tymczasowej GP People zajmie się Twoim zatrudnieniem w każdym calu - nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi formalnościami związanymi z podpisaniem umowy. Wszystkimi dokumentami zajmie się specjalista z Agencji Pracy Tymczasowej GP People, który będzie towarzyszył Ci na każdym kroku rekrutacji oraz odpowie na Twoje wszelkie pytania czy wątpliwości.

Praca tymczasowa (zwana też leasingiem pracowniczym) polega na zatrudnieniu w naszej Agencji i oddelegowaniu Cię do wykonywania określonych zadań u naszego Klienta (zwanego pracodawcą użytkownikiem). To on bezpośrednio kieruje Twoją pracą, ustala jej harmonogram i czas, udziela urlopu. GP People natomiast zajmuje się całą dokumentacją związaną z zatrudnieniem i terminowo wypłaca wynagrodzenie. Zawsze też służymy Ci pomocą i w kwestii różnych pytań czy formalnych ustaleń możesz zwrócić się do nas.

Jeśli chcesz rozpocząć poszukiwanie pracy, dokładnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu będziemy mogli poznać Twoje kwalifikacje i oczekiwania. Jeśli aplikujesz na aktualne ogłoszenie, możliwe, że już za chwilę otrzymasz od nas telefon w sprawie pracy. Twoje dane umieścimy również w naszej bazie, gdzie znajdują się pracownicy tymczasowi, z której następnie wyszukujemy kandydatów dla naszych Klientów.

Pamiętaj, taka usługa jak poszukiwanie pracy jest, zgodnie z polskim prawem, zupełnie bezpłatna dla wszystkich kandydatów i nawet po znalezieniu ostatecznego zatrudnienia nie będą od Ciebie pobierane żadne opłaty za nasze pośrednictwo pracy.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...