agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Praktyki i staże

treść strony

Ostatni uścisk dłoni z promotorem, absolutorium, upragniony tytuł naukowy i rozglądanie się za pierwszą pracą. To scenariusz wielu absolwentów, który powtarza się każdego roku. Rzesze młodych, ambitnych ludzi poszukują pracy, wysyłają swoje aplikacje, w których mogą pochwalić się świeżo zdobytym wykształceniem, przebytymi kursami, wolontariatem, znajomością języków obcych, a niekiedy pierwszymi doświadczeniami zawodowymi, co może przyciągać uwagę większości rekruterów.
Możliwość wykazania się dodatkowymi praktykami może w znaczący sposób podnieść notowania kandydata na rynku pracy, a poza tym dzięki praktykom można naprawdę wiele się nauczyć. Przede wszystkim informacja o odbyciu dodatkowych praktyk to sygnał dla osoby rekrutującej, że kandydat jest aktywny, operatywny i zależy mu na rozwoju zawodowym. Zdobytą na praktykach wiedzą student może pochwalić się jeszcze w czasie trwania nauki, a później wykorzystać podczas starania się o przyjęcie do pracy. Poza tym dzięki uczestnictwie w procesie rekrutacji na stanowisko praktykanta można „oswoić” się z pewnymi procedurami rekrutacyjnymi i sprawdzić się w roli, do której z pewnością będzie trzeba powrócić po studiach. Praktyka zawodowa jest także możliwością sprawdzenia samego siebie na danym stanowisku i w kontaktach z innymi pracownikami. Po takiej praktyce możesz przeanalizować co jest Twoją mocną stroną, a nad czym jeszcze musisz popracować. Poza tym każda dobra firma po odbyciu praktyk może wystawić referencje. Jest to dokument zaświadczający, że osoba odbyła praktyki w danym okresie, zawierający zakres obowiązków i jeśli wszystko było w porządku – pozytywną opinię na temat praktyki. Wszystko to może procentować w ubieganiu się o pierwszą pracę.

dlaczego akurat w gp people?

  • u nas nie będziesz parzyć kawy, w zamian za to nauczymy Cię podstaw poruszania się w tematyce zarządzania zasobami ludzkimi (ZZL)
  • dzięki nam możesz przećwiczyć wiedzę teoretyczną zdobytą podczas studiów i poznać pełnych pasji ludzi pracujących w GP People
  • weźmiesz aktywny udział w ciekawych projektach
  • proponujemy Ci praktyki w różnym wymiarze godzin, dopasowane do Twoich zajęć na uczelni
  • nasi praktykanci w późniejszym czasie często zostają naszymi pracownikami - doceniamy najlepszych

... a kawę pijemy wspólnie ;-)

kogo szukamy?

  • osób studiujących na kierunkach pokrewnym naszej branży (ZZL, psychologia, socjologia, zarządzanie)
  • osób zmotywowanych, gotowych poszerzać wiedzę, zaangażowanych i o wysokiej kulturze osobistej

zapraszamy do naszych biur - prowadzimy rekrutacje przez cały rok

Jeśli w tym momencie nie mamy wakatów, ustalimy wspólnie kiedy moglibyśmy rozpocząć współpracę.
Osoby zainteresowane praktykami w jednym z naszych biur prosimy o nadeslanie życiorysu na adres:
rekrutacja@gppeople.pl (w temacie maila prosimy wpisać PRAKTYKA)

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...