agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

GP People Opole

treść strony

Agencja GP People posiada swoje oddziały i biura w pięciu największych miastach w całej Polsce. Od 2002 roku, kiedy to nasza Agencja rozpoczęła swoją działalność, pomogliśmy już tysiącom pracowników znaleźć miejsca pracy dopasowane do ich potrzeb i wymagań, a pracodawcom na bieżąco i skutecznie uzupełniać braki kadrowe. Na co dzień współpracujemy z najlepszymi i największymi firmami nie tylko krajowymi, ale także tymi z rynku międzynarodowego. Naszych Partnerów dobieramy zawsze nie tylko pod kątem prestiżu, ale także uczciwości i profesjonalizmu współpracy. Dlatego też bez obaw możesz nam zaufać.

Bez względu na to, czy szukasz pracy stałej czy tymczasowej, zgłoś się o nas. Nasi eksperci czekają na Ciebie między innymi w biurze w Opolu przy ulicy Kołłątaja 15/1 i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania czy ewentualne wątpliwości. Na co dzień zajmujemy się nie tylko pośrednictwem i pomaganiem kandydatom w znalezieniu zatrudnienia czy wynajmem pracowników w ramach pracy tymczasowej, ale także tworzymy i wprowadzamy autorskie rozwiązania i programy HR dedykowane zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom. Agencja Pracy w Opolu specjalizuje się także w kompleksowym pośrednictwie przy zatrudnianiu pracowników ze Wschodu, dbając o całościowy przebieg tego procesu.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, już teraz zarejestruj się za pośrednictwem strony internetowej i przejrzyj aktualnie dostępne oferty pracy lub odwiedź nas w naszym biurze w Opolu.  

Agencja pracy Opole
GP People Opole
ul. Kołłątaja 15/1
tel. 77 441 84 73
e-mail: opole@gppeople.pl

 

Godziny otwarcia:
​08:00-16:00

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...