agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Nota prawna

treść strony

Zawartość serwisu www.gppeople.pl wliczając w to elementy tekstowe, graficzne i układ strony, jest własnością GP People sp. z o.o. - Agencji Zatrudnienia z siedzibą w Toruniu przy ul. Kościuszki 71 oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każdy użytkownik korzystający z niniejszego serwisu zobowiązany jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie na użytek osobisty i tylko w ilościach uzasadnionych tym użytkiem. W celach komercyjnych żadna część serwisu nie może być bez uprzedniej pisemnej zgody GP People sp. z o.o. kopiowana, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana.

GP People sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy czy nieaktualne informacje bądź materiały. GP People sp. z o.o. nie ponosi również odpowiedzialności za użytkowanie serwisu. Za powstanie ewentualnych szkód w wyniku tego użytkowania, całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik serwisu.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...