agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

GP People Polska

treść strony

GP People to agencja pracy (KRAZ 9274), która działa już od 2002 roku i świadczy usługi na terenie całej Polski i poza jej granicami. W naszej ofercie znajdziesz szereg usług skierowanych zarówno dla osób poszukujących zatrudnienia, jak i pracodawców. Nasi eksperci zajmują się między innymi tworzeniem strategii zatrudnienia, rekrutacją i selekcją personelu, leasingiem pracowniczym, doradztwem i rozwojem personalnym. Naszym Klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania kadrowe i outsourcingowe, które pozwalają optymalizować zarządzanie zasobami ludzkimi i eliminować potencjalne bariery w rozwoju biznesu.

Nasze profesjonalne doradztwo doceniły już tysiące Klientów. Dołącz do nich – sprawdź, jakie usługi możemy Ci zaoferować:

  • analiza rynku pracy pod kątem dostępności zasobów ludzkich zgodnych z personalnymi potrzebami przedsiębiorstwa,
  • pozyskiwanie i zatrudnianie pracowników tymczasowych, włączając w to również zarządzanie dużymi grupami pracowników na zasadzie in-office (biuro w zakładzie Klienta),
  • długoterminowy outsourcing personelu zewnętrznego,
  • rekrutacja i selekcja pracowników stałych od szczebla podstawowego po top management
  • nabór i wynajem pracowników z zagranicy z pełną obsługą procesu zatrudnienia,
  • zewnętrzny audyt personalny w przedsiębiorstwie Klienta,
  • pośredniczenie w negocjacjach między pracownikiem a pracodawcą,
  • pomoc w znalezieniu zatrudnienia zarówno stałego, jak i tymczasowego.

GP People tworzy zespół specjalistów, którzy z zaangażowaniem realizują każde zlecone zadanie. Nasze doświadczenie i pasja gwarantuje efektywną współpracę na linii agencja-pracodawca-pracownik. Zależy nam na najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług dla obu stron, dlatego do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie i dokładnie analizujemy jego potrzeby.

Agencja pracy GP People działa aktywnie w całej Polsce i prowadzi swoje biura już w pięciu miastach Polski: Toruniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu i Opolu. Dzięki temu na bieżąco monitorujemy rynek pracy w różnych regionach kraju. W każdym z oddziałów nasi specjaliści ds. HR dbają o kompleksową i fachową obsługę naszych klientów.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...