agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

GP People Toruń

treść strony

Agencje pracy tymczasowej to nowoczesny sposób szukania zatrudnienia, który staje się coraz popularniejszy. Nasza Agencja pośrednictwa pracy ma biura w czterech największych miastach w Polsce i jest jednym z najprężniej i najskuteczniej działających podmiotów tego typu w kraju. W Toruniu Agencja pracy GP People działa już od 2002 roku i oferuje zarówno szukającym zatrudnienia, jak i pracodawcom, najlepsze rozwiązania, które przynoszą szereg korzyści każdemu z nich. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi korporacjami, a także małymi, lokalnymi przedsiębiorcami. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i dostosowanie naszej oferty do bardzo różnorodnych wymagań. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który doskonale zna potrzeby rynku i wychodzi im naprzeciw. Pomożemy Ci znaleźć idealną pracę lub zaproponujemy innowacyjne rozwiązania Twojej firmie, które pozwolą zwiększyć efektywność i zredukować koszty.

Właśnie dlatego rozszerzyliśmy swoje działania o pozyskiwanie do pracy osób z Ukrainy, a nawet Mołdawii czy Nepalu. Zajmujemy się kompleksowo pośrednictwem ich zatrudnienia, negocjacjami płacowymi, a także wszystkimi formalnościami.

By skorzystać z naszej oferty, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej, gdzie dostępne są aktualne oferty pracy lub odwiedzić nas w naszym biurze, które znajduje się zaledwie kilka minut od toruńskiej Starówki – przy ulicy Mickiewicza.

Przyjdź i sam sprawdź:

GP People
Agencja Pracy Toruń
ul. Kościuszki 71
tel. 56 65 104 70
e-mail: torun@gppeople.pl

Godziny otwarcia:
​08:00-16:00

 

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...