agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

GP People Poznań

treść strony

Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy, która działa od 2002 roku. Przez ten czas udało nam się pomóc znaleźć zatrudnienie tysiącom ludzi, a także zrekrutować idealnych kandydatów dla nawet najbardziej wymagających pracodawców. Nasza Agencja pracy tymczasowej posiada ogromne doświadczenie nie tylko w takich działaniach jak praca tymczasowa i wynajem pracowników, ale także we wprowadzaniu własnych innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta. Cechuje nas przede wszystkim wiedza oraz dbałość o bezpieczeństwo procesów rekrutacyjnych, dzięki czemu zaufało nam już tysiące osób. Nasi doradcy posiadają fachową wiedzę dotyczącą lokalnych rynków, dzięki czemu doskonale rozumieją potrzeby zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Chcąc sprostać wymaganiom i potrzebom firm z regionu oferujemy także pośrednictwo w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu zarówno na kontrakty stałe, jak i czasowe, kompleksowo zajmując się przy tym rekrutacją oraz wszelkimi formalnościami. 

Działamy w czterech dużych miastach Polski, a nasze biuro w Wielkopolsce znajduje się w centrum Poznania. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej, gdzie dostępne są aktualne oferty pracy lub odwiedzić nas w naszym biurze przy ulicy Półwiejskiej i spotkać się z naszymi doradcami oraz rekruterami.

GP People
Agencja pracy tymczasowej Poznań
ul Głogowska 66
tel. 61 224 50 55
e-mail: poznan@gppeople.pl

Godziny otwarcia:
​08:00-16:00

 

 

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...