agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

treść strony

Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy, która działa od 2002 roku. Przez ten czas udało nam się pomóc znaleźć zatrudnienie tysiącom ludzi, a także zrekrutować idealnych kandydatów dla nawet najbardziej wymagających pracodawców. Nasza Agencja pracy tymczasowej posiada ogromne doświadczenie nie tylko w takich działaniach jak praca tymczasowa i wynajem pracowników, ale także we wprowadzaniu własnych innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta. Cechuje nas przede wszystkim wiedza oraz dbałość o bezpieczeństwo procesów rekrutacyjnych, dzięki czemu zaufało nam już tysiące osób. Nasi doradcy posiadają fachową wiedzę dotyczącą lokalnych rynków, dzięki czemu doskonale rozumieją potrzeby zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Chcąc sprostać wymaganiom i potrzebom firm z regionu oferujemy także pośrednictwo w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu zarówno na kontrakty stałe, jak i czasowe, kompleksowo zajmując się przy tym rekrutacją oraz wszelkimi formalnościami. 

Działamy w czterech dużych miastach Polski, a nasze biuro w Wielkopolsce znajduje się w centrum Poznania. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej, gdzie dostępne są aktualne oferty pracy lub odwiedzić nas w naszym biurze przy ulicy Półwiejskiej i spotkać się z naszymi doradcami oraz rekruterami.

GP People
Agencja pracy tymczasowej Poznań
ul Głogowska 66
tel. 61 224 50 55
e-mail: poznan@gppeople.pl

Godziny otwarcia:
​08:00-16:00

 

 

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...