agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

GP People Bydgoszcz

treść strony

Agencja pośrednictwa pracy GP People działa w Bydgoszczy od 2002 roku. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Wiemy, jak stworzyć oferty dostosowane do oczekiwań i potrzeb zarówno pracodawców, jak i pracowników. Poszukiwanie specjalistów, wynajem pracowników, leasing pracowniczy, proces rekrutacyjny, a także bieżąca aktualizacja ofert pracy to wszystko, co Agencja pracy tymczasowej GP People oferuje swoim Klientom. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, bo zależy nam na jak najwyższej jakości oferowanych usług. Agencja pracy GP People na bieżąco podąża za trendami, które wyznacza lokalna gospodarka. Zajmujemy się również kompleksowym pośrednictwem zatrudnienia pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, a nawet Indii czy Nepalu, dbając o wszystkie etapy oraz formalności tego procesu. 

Siedziba GP People znajduje się w centrum Bydgoszczy, dzięki czemu możemy być blisko naszych Klientów. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej lub przyjść do naszego biura, żeby znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie. Pomogą w tym doświadczeni doradcy i rekruterzy.

GP People
Agencja pośrednictwa pracy Bydgoszcz
ul. Śniadeckich 18
tel 52 524 07 54
e-mail: bydgoszcz@gppeople.pl

Godziny otwarcia:
​08:00-16:00

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...