agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

GP People Gdańsk

treść strony

Agencja pracy tymczasowej GP People posiada biura w pięciu dużych miastach Polski. W Gdańsku nasza siedziba mieści się przy jednej najruchliwszych ulic miast, dzięki czemu zawsze może być blisko naszych Klientów. Nasza Agencja pośrednictwa pracy w Gdańsku zajmuje się kompleksowymi działaniami związanymi z pomocą w znalezieniu pracy oraz przeprowadzaniem procesów rekrutacyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi pracodawcami w Polsce daje naszym Klientom gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa. Wśród naszych usług znajduje się nie tylko wynajem pracowników lub pośrednictwo pracy, ale także wprowadzanie innowacyjnych i autorskich rozwiązań w celu poprawy efektywności działań przedsiębiorstwa i zminimalizowania kosztów. Jesteśmy w stanie sprostać zarówno tym wielkim korporacyjnym zleceniom, jak i indywidualnym wymaganiom mniejszych i specjalistycznych firm. Zajmujemy się również kompleksowym pośrednictwem zatrudnienia pracowników ze Wschodu, dbając o wszystkie etapy oraz formalności tego procesu. 

By skorzystać z naszych usług, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej, gdzie dostępne są aktualne oferty pracy lub odwiedzić nas w naszym biurze przy Alei Grunwaldzkiej 212 w Gdańsku i spotkać się z naszymi doradcami i rekruterami. 

GP People
Agencja pośrednictwa pracy Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 212
tel. 58 765 05 15
e-mail: gdansk@gppeople.pl

Godziny otwarcia:
​08:00-16:00

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...