agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

treść strony

Pracownik tymczasowy czy na stałe?

Tymczasowy? Czasem nie tylko. Okazuje się, żę po okresie próby jako pracownik tymczasowy firmy często decydują się na późniejsze zatrudnienie takiej osoby u siebie na stałe . Dla przedsiębiorstwa to wygodny i szybki sposób na pozyskanie pracownika, bez konieczności zwiększenia liczby osób zatrudnionych w firmie. Dla pracownika sposób na zdobycie nowego doświadczenia i możliwość przedstawienia się pracodawcy
Dzięki pracownikom tymczasowym firma może, zależnie od potrzeb, zwiększać lub zmniejszać poziom zatrudnienia i ograniczać koszty pracy w przedsiębiorstwie.
 
W ramach naszych usług:

  • diagnozujemy potrzeby personalne w przedsiębiorstwie i obszary do wsparcia
  • rekrutujemy dla Ciebie pracowników, zajmując się wszystkimi formalnościami związanymi z ich zatrudnieniem
  • odciążamy Cię od angażowania się w sprawy administracyjne i prawne (ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, podatek dochodowy, wypłaty wynagrodzeń, wynagrodzenie za urlop, chorobowe) związane z zatrudnieniem
  • jesteśmy w stałym kontakcie z firmą i pracownikami tymczasowymi, na bieżąco reagując na wszelkie potrzeby

 
Dlaczego akurat miałbyś współpracować z nami?

  • do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy naszą ofertę do ich potrzeb.
  • mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży i klientów, którzy, zadowoleni z naszych usług, współpracują z nami od lat.
  • pracujemy według wysokich standardów etycznych i biznesowych.
     

Wybierz sprawdzoną agencję zatrudnienia

Sercem każdej firmy są jej pracownicy. To ludzie i realizowana przez nich praca stoją za sukcesem nawet najmniejszej firmy. Praca musi dawać też satysfakcję samemu pracownikowi. Dlatego z ogromną starannością pomagamy w rozwoju ścieżki zawodowej naszych klientów, zapewniając im pewną i bezpieczną pracę.

Od początku istnienia GP People z dokładną starannością dobieramy firmy, z którymi podejmujemy współpracę. To nasi zaufani partnerzy, dzięki czemu możesz być spokojny że miejsce pracy, które znajdziemy dla Ciebie, da Ci pewne zatrudnienie i pozwoli Ci się rozwinąć. Żeby dać Ci jeszcze większą pewność, na każdym etapie rekrutacji będziemy służyć pomocą i radą.

Możesz nam zaufać. GP People szczególną uwagę przywiązuje do zachowania tajemnicy i poufności informacji powierzonych nam przez naszych pracowników. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych dane gromadzone są przez nas tylko i wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli już raz nam zaufałeś, pozostań z nami w kontakcie. Twoja droga zawodowa może rozwinąć się na różne sposoby. Uzupełniaj swój profil w naszej bazie, pokaż swoje doświadczenie i obserwuj oferty pracy.

Znajdź idealne miejsce do pracy dla siebie

Poznaj powody, dla których warto pracować w GP People.

Pracownicy z zagranicy - alternatywa na braki kadrowe.

Otwarcie rynku pracy w krajach członkowskich UE przyczynił się do emigracji wielu specjalistów, świetnie wykształconych polskich pracowników, a także osób trudniących się pracą fizyczną. W tej sytuacji w wielu firmach w kraju permanentnie brakuje rąk do pracy. Oprócz tego, pracownicy w przedsiębiorstwach również rotują, na bieżąco zaburzając przy tym pracę wielu firm a tym samym jej ciągłość. W następstwie tego zjawiska przedsiębiorcy nie są w stanie realizować terminowo swoich zleceń, nie mówiąc już o przyjmowaniu nowych. GP People proponuje dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli uniknąć tego typu zagrożeń. To pracownicy z Ukrainy lub krajów Azji! Dlaczego? Na korzyść zatrudnienia pracowników ze wschodu przemawiają determinacja pracowników, ich motywacja i pracowitość a także elastyczność.

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty swojej działalności lub wzmocnić swoją załogę nie tracąc przy tym na jakości swoich usług spróbuj tego rozwiązania i przekonaj się sam!

Pracownicy z Ukrainy lub Azji to:

zwiększenie mocy przetwórczych
odpowiedź na rotacje i braki kadrowe
optymalizacja kosztów w firmie

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na www.pracownicyzewschodu.pl lub skontaktuj się z nami pod nr 609 615 174.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...