agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

treść strony

Pracownicy z zagranicy - alternatywa na braki kadrowe.

Otwarcie rynku pracy w krajach członkowskich UE przyczynił się do emigracji wielu specjalistów, świetnie wykształconych polskich pracowników, a także osób trudniących się pracą fizyczną. W tej sytuacji w wielu firmach w kraju permanentnie brakuje rąk do pracy. Oprócz tego, pracownicy w przedsiębiorstwach również rotują, na bieżąco zaburzając przy tym pracę wielu firm a tym samym jej ciągłość. W następstwie tego zjawiska przedsiębiorcy nie są w stanie realizować terminowo swoich zleceń, nie mówiąc już o przyjmowaniu nowych. GP People proponuje dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli uniknąć tego typu zagrożeń. To pracownicy z Ukrainy lub krajów Azji! Dlaczego? Na korzyść zatrudnienia pracowników ze wschodu przemawiają determinacja pracowników, ich motywacja i pracowitość a także elastyczność.

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty swojej działalności lub wzmocnić swoją załogę nie tracąc przy tym na jakości swoich usług spróbuj tego rozwiązania i przekonaj się sam!

Pracownicy z Ukrainy lub Azji to:

zwiększenie mocy przetwórczych
odpowiedź na rotacje i braki kadrowe
optymalizacja kosztów w firmie

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na www.pracownicyzewschodu.pl lub skontaktuj się z nami pod nr 609 615 174.

« wstecz

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...