agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

treść strony

Wybierz sprawdzoną agencję zatrudnienia

Sercem każdej firmy są jej pracownicy. To ludzie i realizowana przez nich praca stoją za sukcesem nawet najmniejszej firmy. Praca musi dawać też satysfakcję samemu pracownikowi. Dlatego z ogromną starannością pomagamy w rozwoju ścieżki zawodowej naszych klientów, zapewniając im pewną i bezpieczną pracę.

Od początku istnienia GP People z dokładną starannością dobieramy firmy, z którymi podejmujemy współpracę. To nasi zaufani partnerzy, dzięki czemu możesz być spokojny że miejsce pracy, które znajdziemy dla Ciebie, da Ci pewne zatrudnienie i pozwoli Ci się rozwinąć. Żeby dać Ci jeszcze większą pewność, na każdym etapie rekrutacji będziemy służyć pomocą i radą.

Możesz nam zaufać. GP People szczególną uwagę przywiązuje do zachowania tajemnicy i poufności informacji powierzonych nam przez naszych pracowników. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych dane gromadzone są przez nas tylko i wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli już raz nam zaufałeś, pozostań z nami w kontakcie. Twoja droga zawodowa może rozwinąć się na różne sposoby. Uzupełniaj swój profil w naszej bazie, pokaż swoje doświadczenie i obserwuj oferty pracy.

« wstecz

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...