agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Nasze wartości

treść strony

W GP People najważniejsi są dla nas ludzie, ponieważ to oni tworzą firmę i stanowią o jej wartości. Dlatego wspieramy przedsiębiorców w wyszukiwaniu i zatrudnianiu najlepszych kandydatów, a pracownikom pomagamy w zdobywaniu stanowisk, które nie tylko odpowiadają ich kompetencjom, ale też pozwalają cały czas się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Pracujemy z najlepszymi specjalistami w branży i dostarczamy nie tylko gotowe rozwiązania, ale i razem z naszymi zleceniodawcami tworzymy dla nich plany, projekty i scenariusze działań dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i specyfiki branży. Chcemy, aby nasi Klienci za każdym razem czuli, że powierzają zadania profesjonalistom i mogą na nas liczyć we wszystkich aspektach związanych z HR. Pozwalamy im też oszczędzić czas i pieniądze, ponieważ dzięki współpracy z nami mogą skupić się na swoich kluczowych działaniach biznesowych. W skrócie definiują nas poniższe słowa:

Jakość rozumiana jako dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Partnerstwo i lojalność to relacje z naszymi Klientami i Pracownikami oparte na zaufaniu i szacunku oraz długotrwałych więziach.

Elastyczność traktowana jako dostosowywanie się do specyficznych potrzeb naszych Klientów.

Odpowiedzialność postrzegana jako podejmowanie działań biznesowych odpowiedzialnych społecznie i zgodnych z etyką biznesu.

Zaangażowanie i rozwój rozumiane jako aktywne i świadome działanie, doskonalenie swoich umiejętności, wspólna praca i ciągłe udoskonalanie własnych rozwiązań.

Dzięki temu wszystkiemu Agencja Pracy GP People zdobyła zaufanie setek Klientów, stała się wiarygodnym partnerem biznesowym i rozpoznawalną marką, którą Klienci kojarzą z najwyższą jakością usług, bezpieczeństwem i skuteczną realizacją stawianych przed nią celów.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...