agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Społeczne zaangażowanie

treść strony

W GP People wiemy, jak ważne jest prowadzenie biznesu w oparciu o zasady społecznej odpowiedzialności i angażowanie się w różnego rodzaju akcje charytatywne wspierające działania dobroczynne. Dlatego współpracujemy z szeregiem inicjatyw prospołecznych, zachęcając również do zaangażowania się w nie naszych Partnerów i Klientów. 

GP People cyklicznie włącza się między innymi w:

Szlachetną Paczkę – jako oficjalny partner angażujemy się w tę akcję, przekazując regularnie część zysków ze świadczonych przez nas usług na rzecz potrzebujących. Pomagamy również aktywnie znaleźć zatrudnienie osobom, które biorą udział w tym projekcie.

 

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – w dniu Wielkiego Finału WOŚP wszyscy pracownicy GP People wspólnie z innymi wolontariuszami kwestują na rzecz potrzebujących.

 

Wspieramy także mniejsze inicjatywy lokalne na przykład poprzez sponsoring meczów koszykarskich lub przygotowywanie paczek dla domów dziecka.
Do wsparcia tych szlachetnych inicjatyw przyczyniają się pośrednio również wszystkie firmy współpracujące z GP People.
Serdecznie dziękujemy!

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...