agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Historia firmy

treść strony

Agencja Pracy GP People powstała w 2002 roku. Naszym początkowym założeniem było świadczenie usług dla gospodarstw domowych w postaci rekrutacji personelu domowego, tj. opiekunek dla dzieci czy osób starszych. Szybko jednak okazało się, że po stronie firm istnieje dużo większe zapotrzebowanie na personel i usługi zarządzania zasobami ludzkimi. Tak zaczęła się nasza historia, której najważniejsze momenty wyróżniliśmy poniżej.

2002 – Powstanie GP People – agencji opiekunek do dzieci i osób starszych.

2003 – Pierwszy duży Klient firmowy – Bacha (wówczas Campina). Z tym przedsiębiorstwem współpracujemy do dzisiaj, co potwierdza, jak bardzo istotne są w naszej działalności relacje i partnerstwo.

2004 – GP People przystępuje do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia – największej w Polsce organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia. Dyrektor GP People zostaje członkiem Komisji Etyki w SAZ.

2006 – Inwestujemy w program kadrowo-płacowy TETA – do dziś najbardziej zaawansowany i elastyczny program do obsługi pracowników tymczasowych w Polsce.

2007 – Nasza firma przekształca się w spółkę, zwiększając tym samym wiarygodność wśród partnerów.

2008 – Otwieramy pierwsze biuro poza matecznikiem – w Warszawie.

2010 – Powstaje nasze biuro w Bydgoszczy – najprężniejszy dziś oddział GP People.

2011 – Rozpoczynamy działalność w Niemczech, świadcząc usługi rekrutacji i pracy tymczasowej Klientom z tego kraju.

2012 – Uruchamiamy biuro w Poznaniu.

_________________________ 10 lat GP People _________________________

2013 – Otwieramy kolejny oddział naszej Agencji – tym razem w Gdańsku.

2014 – W ramach działań na rzecz społeczeństwa przystępujemy do inicjatywy Szlachetna Paczka, którą systematycznie wspieramy finansowo.

2015 – Zdobywamy dużego Klienta w Opolu i otwieramy biuro w tym mieście. Poszerzamy portfolio usług o payroll.

 

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...