agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Nasi partnerzy

treść strony

Nasi Partnerzy to jedni z najlepszych i najbardziej prestiżowych pracodawców, nie tylko na polskim, ale także i międzynarodowym rynku pracy. Świadczą oni usługi najwyższej jakości w różnych dziedzinach i branżach. Taka różnorodność współpracujących z nami podmiotów potwierdza kompleksowość naszej oferty, a także wszechstronność naszego doświadczenia i sprawność naszych działań.

Do grona Partnerów GP People należą między innymi:

  • Partnerzy GP People to jedni z najlepszych i najbardziej prestiżowych pracodawców, nie tylko na polskim, ale także i międzynarodowym rynku pracy. Świadczą oni usługi najwyższej jakości w różnych dziedzinach i branżach. Taka różnorodność współpracujących z nami podmiotów potwierdza kompleksowość naszej oferty, a także wszechstronność naszego doświadczenia i sprawność naszych działań.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...