agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Niepełnosprawność nie jest przeszkodą

treść strony

  • Niepełnosprawni pracownicy –  Agencja Pracy GP people.

W ramach akcji „Niepełnosprawność nie jest przeszkodą” GP People pomaga swoim niepełnosprawnym pracownikom, przynajmniej częściowo rekompensując im koszty leczenia i rehabilitacji. Głęboko wierzymy w to, że niepełnosprawne osoby zasługują na takie same szanse i możliwości na rynku pracy jak pełnosprawni.

Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w czasie zatrudnienia w GP People mogą otrzymać dodatek do wynagrodzenia w wysokości 150 zł miesięcznie. Dodatek przeznaczony jest na pokrycie kosztów związanych z niepełnosprawnością, przyznawany jest w formie zryczałtowanej (niezależnie od kosztów ponoszonych przez pracownika w związku z niepełnosprawnością) za każdy przepracowany miesiąc w GP People. Poniesione wydatki nie muszą być w żaden sposób udokumentowane.

Dodatek mogą otrzymać osoby, które już posiadają orzeczenie o niepełnosprawności (niezależnie od stopnia) oraz osoby, które chorują i takie orzeczenie uzyskają w trakcie zatrudnienia. Wystarczy zgłosić się do Konsultanta GP People, by uzyskać szczegółowe informacje o naszej akcji lub poinformować o posiadanym orzeczeniu podczas procesu zatrudnienia.

  • Dodatek wypłacany jest  z wynagrodzeniem
  • Nie potrzeba dokumentować wydatków
  • Niezależnie od poniesionych kosztów dodatek wynosi zawsze 150 zł
  • Dodatek wypłacany jest za przepracowany miesiąc

 

 

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...