agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Członkostwo w organizacjach

treść strony

W GP People przykładamy dużą wagę do tego, by świadczyć usługi najwyższej jakości. Dlatego nie tylko posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia, ale jesteśmy także członkiem prestiżowych organizacji branżowych, co stanowi dodatkową gwarancję i potwierdzenie wysokich standardów naszych działań oraz obsługi Klienta. Agencja Pracy GP People należy do:

 

Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) – To największa w Polsce organizacja branżowa pracodawców, zrzeszająca ponad 70 agencji dostarczających wyspecjalizowanych usług HR. Członkostwo w SAZ zobowiązuje nas do przestrzegania wyznaczonych standardów postępowania zgodnych z prawem i etyką. Dzięki funkcjonującej w Stowarzyszeniu Komisji Etyki nasi Klienci mogą mieć pewność, że podlegają przejrzystym i rzetelnym zasadom.
Przeczytaj Kodeks Postępowania Członków SAZ

 

Business Centre Club (BCC) – Jest prestiżowym klubem przedsiębiorców i największą w Polsce organizacją zrzeszającą indywidualnych pracodawców. Członkostwo w BCC obliguje nas do przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego, a także do działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...