agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Szkolenia

treść strony

Rozumiemy potrzebę ciągłego uzupełniania umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników, w relacji do nieustannie rozwijających się technologii oraz procesów komunikacyjnych. Jest to szczególnie istotne w odniesieniu do firm, które posiadają hierarchiczne zespoły produkcyjne.

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu we współpracy z firmami produkcyjnymi wiemy, jakiego typu zajęcia przynoszą wymierne korzyści. Najwyższe kompetencje naszych trenerów i warsztatowa forma są gwarancją maksymalnego przysposobienia materiału.

Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty zawsze są reakcją na potrzeby naszych klientów i szeroko rozumianego biznesu.


 

Warsztaty Small Manager

Rotacja to jeden z problemów, z którymi boryka się coraz większa liczba pracodawców. Koszt zastąpienia odchodzącego pracownika to równowartość jego rocznego wynagrodzenia. Straty poniesione z powodu niskiej wydajności zespołu bywają jeszcze większe. Właśnie dlatego warto zadbać o rozwój kompetencji kierowania zespołem. Pamiętaj, zaangażowani pracownicy są bardziej wydajni i budują sukces firmy.

Warsztaty skierowane są do kadry zarządzającej średniego i niższego szczebla – mistrzów, brygadzistów, kierowników zmiany w zakładach produkcyjnych, a także do managerów, którzy bezpośrednio zarządzają pracownikami produkcyjnymi i chcą podnieść rentowność swoich przedsiębiorstw poprzez efektywniejsze zarządzanie zespołem

Kluczowe korzyści dla Twojej firmy:

Skuteczne zarządzanie rotacją: Wydajny zespół:

· Efektywne wdrażanie nowych pracowników
· Skuteczne delegowanie zadań i efektywne egzekwowanie ich
· Umiejętna rozmowa oceniająca 

· Skuteczne rozwijanie sztuki budowania i motywowania własnego zespołu
· Umiejętna analiza procesów pracy i eliminacji deficytów
· Czytelna komunikacja z zespołem 

 

Warsztatowa forma spotkania pozwala na:

· interakcję - trener jest otwarty na przepracowanie każdego deficytu występującego w zespole. Problem jest omówiony z podaniem propozycji możliwych rozwiązań i perspektyw, co pozwala szybciej i lepiej przyswoić zasady postępowania i zaimplementować je w pracy.

 

· aktywność - trener angażuje uczestników w omawiane zagadnienie, dzięki czemu oni sami poszukują najbardziej optymalnych rozwiązań. Takie podejście powoduje, że wiedza zdobyta przy ich omawianiu zostanie dobrze przyswojona i rzeczywiście będzie z sukcesem wdrożona przez uczestnika warsztatów.


Trener Barbara Mazurek - doświadczona konsultantka i trenerka, autorka i realizatorka wielu projektów szkoleniowych. Od ponad 15 lat związana jest z rynkiem usług edukacyjnych i doradczych. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w sektorze publicznym, jak również prywatnym, zajmując najwyższe szczeble zarządzania. Kobieta charyzmatyczna, wulkan energii. Uwielbia pracę z ludźmi, twierdząc, że to ciągłe wyzwania, nieustanna aktywność i zaangażowanie daje satysfakcję z pracy, a także przekłada się na zadowolenie i zaufanie odbiorców.

następna strona »

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...