agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Brunch

treść strony

Dobra koniunktura na rynku pozwala firmom rozbudowywać swoje struktury i zwiększyć zatrudnienie. Jednocześnie niewystarczająca dostępność kandydatów i rekordowo niski poziom bezrobocia powodują rywalizację o pracowników. W tej sytuacji, sposobem na rozwój biznesu jest zaproszenie do pracy tych, którzy są gotowi pracować na nieobsadzonych stanowiskach. Znalezienie pracownika to kwestia dwóch parametrów: oferowanych warunków i akceptacji różnorodności kulturowej.


 

Sposoby na niedobory kadrowe

Brunch jest kameralnym spotkaniem ludzi biznesu, głównie osób zarządzających przedsiębiorstwami oraz zainteresowanych problematyką niedoboru kadr.
Na spotkaniu podzielimy się wiedzą jak radzić sobie z niedoborami kadrowymi. Podpowiemy też co sprawdza się we współpracy z cudzoziemcami, a co jest wyłącznie obiegową opinią.

Planowane spotkania w Bydgoszczy, Katowicach i Poznaniu. Szczegóły wkrótce.

Zapotrzebowanie na pracę rośnie w większości branż. Szczególnie pożądani są robotnicy przemysłowi (31% zgłoszonych wniosków) i pracownicy wykonujący proste prace (28%).

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...