agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Aktualności

treść strony

Stronicowanie

GP People Mistrzem I Ligii TALK
2018.05.30
Infolinia kadrowa dla pracowników GP People
2017.05.30
infolinia kadrowa dla pracowników GP
Zmiana lokalizacji biura GP People w Poznaniu.
2017.01.30
Nasz poznański Oddział GP People działa prężnie od 5 lat. Od początku nasze biuro zlokalizowane było przy ulicy Półwiejskiej 17. Jednak w związku z rozwojem zakresu naszych usług oraz wzrostem wielkości zatrudnienia Oddział GP People w Poznaniu został przeniesiony do nowej lokalizacji. Od 30 stycznia 2017 roku znajdziecie nas w lokalu przy ulicy Głogowskiej 66 w Poznaniu.
Relacją z przenosin dzieliliśmy się na Facebooku. Chętnych do odwiedzenia naszego nowego biura serdecznie zapraszamy na ulicę Głogowską 66 w Poznaniu – do poznańskiego biura GP People.
GP People członkiem CCIFP
2016.11.03
Z radością informujemy, że od listopada 2016 r. jesteśmy członkiem CCIFP – Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Francusko–Polska Izba Gospodarcza powstała w 1994 r. jako stowarzyszenie przedsiębiorców i jest niezależną, samofinansującą się organizacją, zrzeszającą obecnie prawie 500 francuskich oraz polskich firm. To jedna z najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce. CCIFP ma znaczący wkład w rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz odgrywa aktywną rolę w kontaktach z organami administracji państwowej i organizacjami pracodawców. Stanowi również doskonałą platformę wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk biznesowych.
Przeprowadzka GP People w Toruniu
2016.10.24
Nasza Agencja Pracy od 14 lat nieustannie się rozwija, zarówno pod względem zakresu usług, jak i wielkości zatrudnienia. Na przestrzeni lat konieczne okazywały się przeprowadzki oraz otwarcia nowych Oddziałów, których na chwilę obecną mamy już 5 w całej Polsce. Potrzeba zmian dotarła również do Centrali firmy w Toruniu, która ze względu na znaczący wzrost zatrudnienia w ostatnim czasie wymagała przenosin do większego biura. Jednocześnie podjęliśmy decyzję o przenosinach biura Oddziału GP People w Toruniu, którego dotychczasowa siedziba również przestała spełniać nasze potrzeby.
W październiku 2016 r. Centrala oraz Oddział GP People w Toruniu, dotychczas mieszczący się przy ulicy Mickiewicza 83a, przeniesione zostały do nowych pomieszczeń w biurowcu przy ulicy Kościuszki 71. Nowe biura nie tylko pozytywnie wpływają na komfort naszej pracy, ale przede wszystkim zaspokajają nasze potrzeby i pozwalają nam skupić się na tym, co najważniejsze: najwyższej jakości obsłudze naszych klientów i opiece nad naszymi pracownikami.
Relacją z przenosin dzieliliśmy się na Facebooku. Chętnych do odwiedzenia naszego nowego biura serdecznie zapraszamy na 1 piętro biurowca Kościuszko Business Point w Toruniu.
GP People konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku.
2016.08.11
Z przyjemnością informujemy, że 9 sierpnia 2016 r. nastąpiło połączenie naszych spółek: GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Toruniu (Spółka Przejmująca) oraz GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Toruniu (Spółka Przejmowana).
Wskutek dokonanego połączenia kapitał zakładowy spółki GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Toruniu wzrósł do 818.000,- zł.
W związku z dokonanym połączeniem GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Spółka Przejmująca) wstępuje z dniem połączenia we wszystkie prawa i obowiązki GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Spółki Przejmowanej).
GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Toruniu zostanie rozwiązana z dniem wykreślenia z rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, a na GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Spółka Przejmująca) przechodzą z dniem połączenia w szczególności zezwolenia, koncesje oraz ulgi, które zostały przyznane GP PEOPLE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Spółce Przejmowanej), chyba że ustawa lub decyzja o udzieleniu zezwolenia, koncesji lub ulgi stanowi inaczej.
Realizując wyżej opisany proces połączenia Grupa GP PEOPLE konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku pracy tymczasowej, outsourcingu pracowniczego i pośrednictwa pracy. Nadal pracujemy rozwojem naszej Grupy, a o dalszych działaniach będziemy Państwa sukcesywnie informować.
Od 14 lat jesteśmy z Wami...
2016.05.27
28 maja 2016 GP People obchodziła 14-lecie swojego istnienia. Nasza Firma wygląda już zupełnie inaczej niż w 2002 roku, kiedy pojawił się pomysł na założenie agencji opiekunek dla dzieci i osób starszych.

Dziś mamy 5 Oddziałów w Polsce i niedługo pojawią się nowe. 14 rok istnienia rozpoczęliśmy od realizacji wielkich planów, ale ponieważ w 2016 rok wkroczyliśmy z hasłem „Nie bój się wyzwań”, z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Wszystkim Klientom, Partnerom i Przyjaciołom z tej okazji chcemy życzyć wszystkiego najlepszego. Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy na drodze w ciągu tych 14 lat.
Rozwój GP People został doceniony
2016.02.12
GP People otrzymało tytuł Gazeli Biznesu 2015. Wyróżnienie przyznawane jest przez największą europejską wywiadownię gospodarczą Coface Poland. Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.
GP People firmą godną zaufania
2016.01.19
GP People otrzymało Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, przyznawany firmom o danych finansowych gwarantujących wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej.
Mamy kolejną Perłę w Zespole
2015.12.11
Nasze 3 Konsultantki brały udział w ogólnopolskim Konkursie Perły HR, organizowanym przez Magazyn Rekruter, pierwszy w Polsce konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR.

Stronicowanie

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...