agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Aktualności

treść strony

Stronicowanie

Nowa strona internetowa
2015.12.07
Nowa strona jest utworzona w odmienionej kolorystyce zgodnej z aktualną księgą identyfikacji wizualnej firmy. Uporządkowaliśmy w niej również dostęp do informacji, by stała się bardziej przejrzysta dla użytkowników. Obecnie wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo w menu O GP People, ofertę dla przedsiębiorstw w menu Rozwiązania dla firm, zaś menu Strefa pracownika przeznaczone jest dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy, jak i tematyką związaną z rynkiem pracy. Do menu Kariera w GP People zapraszamy wszystkie osoby chcące przyłączyć się do naszego zespołu pasjonatów HR. Strona dostosowana została również do urządzeń mobilnych (RWD), z których coraz częściej korzystają internauci. Chętnie wysłuchamy także wszelkich uwag i opinii na temat użytkowania nowej strony, jej zawartości. Zapraszamy do ich nadsyłania poprzez formularz w menu Kontakt.
Wiosenne ożywienie na rynku pracy
2015.07.30
Powszechnie słyszy się głosy o problemie bezrobocia wśród młodych ludzi, o tym, że trudno im znaleźć pracę
Jak umilić czas pracy pracownikowi?
2015.07.01
Masaż, darmowy obiad a może przyjście do pracy wspólnie z własnym zwierzęciem?
Czy rynek jest przyjazny dla młodych?
2015.06.01
Powszechnie słyszy się głosy o problemie bezrobocia wśród młodych ludzi, o tym, że trudno im znaleźć pracę

Stronicowanie

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...