agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Aktualności

treść strony

Mamy kolejną Perłę w Zespole

Nasze 3 Konsultantki brały udział w ogólnopolskim Konkursie Perły HR, organizowanym przez Magazyn Rekruter, pierwszy w Polsce konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR.

Udział w Konkursie mogły wziąć osoby z agencji rekrutacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej bądź outsourcingu.

W tym roku o nagrodę walczyły aż 3 nasze Konsultantki: Agnieszka z Oddziału w Poznaniu, Paulina z Oddziału w Bydgoszczy oraz Emilia z Oddziału w Toruniu.

Zwyciężyła Agnieszka z Poznania i odebrała nagrodę wyróżnienia Perły HR dla Konsultanta Roku 2015 w rekrutacjach tymczasowych.  Gartulujemy naszej Konsultantce i jesteśmy dumni, że mamy taką Perłę w zespole.

 

 

« wstecz

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...