agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Aktualności

treść strony

Od 14 lat jesteśmy z Wami...

28 maja 2016 GP People obchodziła 14-lecie swojego istnienia. Nasza Firma wygląda już zupełnie inaczej niż w 2002 roku, kiedy  pojawił się pomysł na założenie agencji opiekunek dla dzieci i osób starszych.

Dziś mamy 5 Oddziałów w Polsce i niedługo pojawią się nowe. 14 rok istnienia rozpoczęliśmy od realizacji wielkich planów, ale ponieważ w 2016 rok wkroczyliśmy  z hasłem „Nie bój się wyzwań”,  z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Wszystkim Klientom, Partnerom i Przyjaciołom z tej okazji chcemy życzyć wszystkiego najlepszego. Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy na drodze w ciągu tych 14 lat.

 

« wstecz

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...