agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Aktualności

treść strony

Przeprowadzka GP People w Toruniu

Nasza Agencja Pracy od 14 lat nieustannie się rozwija, zarówno pod względem zakresu usług, jak i wielkości zatrudnienia.  Na przestrzeni lat konieczne okazywały się przeprowadzki oraz otwarcia nowych Oddziałów, których na chwilę obecną mamy już  5 w całej Polsce. Potrzeba zmian dotarła również do Centrali firmy w Toruniu, która ze względu na znaczący wzrost zatrudnienia w ostatnim czasie wymagała przenosin do większego biura. Jednocześnie podjęliśmy decyzję o przenosinach biura Oddziału GP People w Toruniu, którego dotychczasowa siedziba również przestała spełniać nasze potrzeby.

W październiku 2016 r. Centrala oraz Oddział GP People w Toruniu, dotychczas mieszczący się przy ulicy Mickiewicza 83a, przeniesione zostały do nowych pomieszczeń w biurowcu przy ulicy Kościuszki 71. Nowe biura nie tylko pozytywnie wpływają na komfort naszej pracy, ale przede wszystkim zaspokajają nasze potrzeby i pozwalają nam skupić się na tym, co najważniejsze: najwyższej jakości obsłudze naszych klientów i opiece nad naszymi pracownikami.

Relacją z przenosin dzieliliśmy się na Facebooku. Chętnych do odwiedzenia naszego nowego biura serdecznie zapraszamy na 1 piętro biurowca Kościuszko Business Point w Toruniu.

« wstecz

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...