agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Aktualności

treść strony

Zmiana lokalizacji biura GP People w Poznaniu.

Nasz poznański Oddział GP People działa prężnie od 5 lat. Od początku nasze biuro zlokalizowane było przy ulicy Półwiejskiej 17. Jednak w związku z rozwojem zakresu naszych usług oraz wzrostem wielkości zatrudnienia Oddział GP People w Poznaniu został przeniesiony do nowej lokalizacji. Od 30 stycznia 2017 roku znajdziecie nas w lokalu przy ulicy Głogowskiej 66 w Poznaniu.

Relacją z przenosin dzieliliśmy się na Facebooku. Chętnych do odwiedzenia naszego nowego biura serdecznie zapraszamy na ulicę Głogowską 66 w Poznaniu – do poznańskiego biura GP People.

« wstecz

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...