agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Aktualności

treść strony

GP People Mistrzem I Ligii TALK

Sezon 2017/2018 przyniósł nam długo oczekiwany powiew świeżości w Toruńskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Po wielu latach udało się zdetronizować dotychczasowego mistrza, drużynę Jawora. Z pewnością w pewnym stopniu przyczyniły się do tego kontuzje czołowych zawodników zdetronizowanego zespołu, ale przede wszystkim  gra, zaangażowanie i waleczność naszych zawodników - mówi Rafał Dryla, prezes zarządu GP People. Naszym celem minimum było zdobycie 3 miejsca w tym roku, a udało się zdobyć  mistrza. Co więcej, zmienił się również układ na pozycji numer 2. Wicemistrzem został zespół MTL, skądinąd nasz klient. Dotychczasowy mistrz zajął trzecią pozycję. Dziękujemy za wspaniałą rywalizację i gratulujemy wszystkim zdobytych miejsc. Teraz drużynie GP People pozostaje pokazać w kolejnym sezonie, że nasze mistrzostwo jest jak najbardziej zasłużone.

« wstecz

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...