agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Praca za granicą

treść strony

W GP People wiemy, że samodzielne poszukiwanie pracy za granicą może być trudne i czasochłonne. Niezbędna jest znajomość języka, a także znajomość rynku i potrzeb pracodawców. Dlatego warto skorzystać z usług wyspecjalizowanej agencji zatrudnienia, która weźmie na siebie kwestie związane ze znalezieniem odpowiedniego miejsca pracy, a także wszelkie formalności.

Jeśli zlecisz takie działanie Agencji GP People, możesz mieć pewność, że będziemy mieć pełną kontrolę nad procesem rekrutacji. Zagwarantujemy Ci też legalność podejmowanej pracy. Wszelkie kwestie związane z posadą oraz w razie potrzeby z zakwaterowaniem ustalane będą jeszcze w Polsce, dzięki czemu możesz być pewien wszystkich warunków jeszcze zanim wyjedziesz za granicę. Korzystając z naszych usług, w razie jakichkolwiek kłopotów, zawsze możesz także liczyć na to, że agencja pracy GP People pomoże Ci i przydzieieli opiekuna.

Pamiętaj! Pracując za granicą, możesz też liczyć na zwrot podatku! Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie za pośrednictwem naszej Agencji, pomożemy Ci bezpłatnie rozliczyć go w Polsce.

Podejmując pracę za granicą za pośrednictwem GP People, możesz być przekonany, że jesteś pod dobrą opieką. Jesteśmy po to, aby służyć pomocą i odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania oraz wątpliwości.

Usługa poszukiwania pracy jest dla kandydatów zupełnie darmowa i nawet po znalezieniu ostatecznego zatrudnienia nie będą od Ciebie pobierane żadne opłaty za nasze pośrednictwo pracy.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...