agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Praca w Niemczech

treść strony

Agencja Zatrudnienia GP People dzięki wieloletniej współpracy z rzetelnymi przedsiębiorstwami oferuje pracownikom z Polski legalną pracę w Niemczech i Szwajcarii. Kandydaci, którzy wyjeżdżają za naszym pośrednictwem chwalą sobie opiekę jaką sprawuje nad nimi nasz agencja oraz oferowane przez nas warunki.

GP People stawia na zadowolenie zarówno pracodawcy jak i pracownika, dlatego przy każdym projekcie rekrutacyjnym indywidualne kompetencje kandydata są dopasowywane do specyfiki wykonywanej pracy.
Na zlecenie naszych klientów – niemieckich i szwajcarskich przedsiębiorstw - poszukujemy specjalistów różnych zawodów oraz pracowników pomocniczych. Do najczęściej pojawiających się ofert pracy należą stanowiska techniczne, gastronomiczne i sprzedażowe. Posiadamy oferty pracy zarówno dla osób niemieckojęzycznych jak i dla osób, które nie posługują się językiem niemieckim, lecz mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w danej branży.

W trakcie rekrutacji GP People zajmuje się organizacją wszystkich niezbędnych formalności.

Oferujemy Państwu możliwość podjęcia całkowicie legalnego zatrudnienia zagranicą. Proponujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach podpisywaną przed wyjazdem,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • płatne nadgodziny,
  • pomoc w załatwieniu meldunku,
  • ubezpieczenia społecznego oraz otwarcia konta bankowego,
  • wsparcie ze strony koordynatora projektu przez cały okres zatrudnienia
  • oraz pomoc w znalezieniu transportu do miejsca pracy.

Kandydaci w sposób rzetelny i transparentny informowani są o warunkach pracy i zatrudnienia w formie pisemnej na podstawie umowy o skierowaniu do pracy.

Przy zatrudnianiu w Niemczech stosujemy niemiecki układ zbiorowy dla agencji pracy tymczasowej IGZ. Umowa podpisywana z kandydatem jest całkowicie oparta o niemieckie warunki i wytyczne, co w praktyce oznacza wypłatę zgodną z tamtejszym prawem i stawkami tam obowiązującymi. Niemniej zatrudnienie następuje w Polsce, w oparciu o nasze ubezpieczenie społeczne.

Nasze wieloletnie doświadczenie i kompleksowa obsługa gwarantują Państwu bezpieczeństwo zagranicą. Zainteresowanych pracą za granica prosimy o przesłanie CV na adres: contact@gppeople.pl

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...