agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

treść strony

Od 2011 roku Agencja Pracy GP People posiada swojego przedstawiciela w Niemczech. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad całym procesem rekrutacji oraz osobiście możemy sprawdzić miejsce, w którym będzie pracować rekomendowana przez nas osoba. Do współpracy wybieramy tylko znane i rzetelne niemieckie przedsiębiorstwa.

Przy zatrudnianiu w Niemczech stosujemy niemiecki układ zbiorowy dla agencji pracy tymczasowej IGZ. Umowa  podpisywana z kandydatem jest całkowicie oparta o niemieckie warunki i wytyczne, co w praktyce oznacza, że dostajesz wypłatę zgodną z tamtejszym prawem i stawkami tam obowiązującymi. Niemniej zatrudnienie następuje w Polsce, w oparciu o nasze ubezpieczenie społeczne.

Zainteresowanych pracą za granica prosimy o przesłanie CV na adres: contact@gppeople.pl

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...