agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Praca tymczasowa

treść strony

Chcesz dynamicznie zarządzać zasobami ludzkimi w Twoim przedsiębiorstwie? Zależy Ci, aby dostosowywać zapotrzebowanie na liczbę pracowników oraz koszty z tym związane, do okresów wzmożonej ilości pracy? Praca tymczasowa to doskonały pomysł dla Twojego biznesu. Zdecyduj się na to rozwiązanie, jeśli  potrzebujesz większej elastyczności i chcesz w sposób kontrolowany dokonywać rotacji pracowników w swoim przedsiębiorstwie.

Praca tymczasowa jest usługą polegającą na zatrudnieniu przez GP People pracowników i oddelegowaniu ich do pracy w firmie klienta. Wynajem pracowników tymczasowych za pośrednictwem Agencji GP People (inaczej też leasing pracowniczy), daje Ci także szereg dodatkowych korzyści i umożliwia zatrudnienie takiego pracownika w swojej firmie bez konieczności nawiązywania z nim bezpośredniego stosunku prawnego. Jak to możliwe? To my zajmujemy się wszelkimi formalnościami z tym związanymi.  

Zobacz, co zyskujesz, współpracując z Agencją Pracy GP People:

  • Oszczędzasz czas - odpowiadamy nie tylko za rekrutację pracowników, ale także za załatwienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnianiem do pracy tymczasowej.
  • Oszczędzasz pieniądze – dzięki takiej formie zatrudnienia możesz podpisywać dowolną liczbę umów na czas określony, a wynagrodzenie w przypadku ewentualnej choroby pracownika wypłaca GP People. Krótsze są też okresy wypowiedzeń w porównaniu do "tradycyjnych" umów o pracę a archiwizacją dokumentów pracowniczych po zakończeniu współpracy również zajmuje się agencja zatrudnienia.
  • Elastyczność i wygoda – stworzymy dla Ciebie specjalną bazę kandydatów, która będzie dedykowana konkretnemu projektowi. Dodatkowo, zatrudniając dowolną liczbę pracowników za pośrednictwem GP People, otrzymasz tylko jedną fakturę, bez konieczności wykonywania wielu przelewów samodzielnie.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...

GP People - Agencja pracy tymczasowej