agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Rekrutacje stałe

treść strony

Dzięki doświadczeniu i znajomości branży potrafimy znaleźć kandydatów w najbardziej optymalny sposób. Nie oznacza to jednak, że proces jest łatwy. Czasami rekrutacja odpowiedniej osoby musi wiązać się z większym wysiłkiem - powiemy Ci o tym wcześniej, żebyś nie był zaskoczony.

Niezależnie od tego czy poszukujesz wyspecjalizowanego menadżera, kierownika działu lub szeregowego pracownika, jesteśmy dla Ciebie i służymy pomocą oraz swoją wiedzą podczas całego procesu rekrutacji. Oferujemy usługi z zakresu kompleksowego poszukiwania, selekcji oraz przedstawienia kandydatur. A nad doborem odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych czuwa nasz zespół, składający się z doświadczonych rekruterów i psychologów.  Jeśli wyrazisz taką potrzebę, będziemy odpowiedzialni za każdy etap rekrutacji od momentu zgłoszenia zapotrzebowania, aż do zatrudnienia odpowiedniej osoby.

  • ile kosztuje nieudana rekrutacja

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...