agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Pracownicy z zagranicy

treść strony

Zajmujemy się tym od lat i dobrze wiemy, jak sprawnie i kompleksowo przeprowadzić taką procedurę oraz załatwić wszelkie związane z nią formalności. W Polsce, w obliczu rosnącego deficytu zasobów ludzkich, z roku na rok coraz powszechniejsze staje się zjawisko zatrudniania pracowników ze wschodu. Agencja Zatrudnienia GP People bezpośrednio zajmuje się  pozyskiwaniem osób do pracy nie tylko z Ukrainy, Mołdawii czy Gruzji, ale także Dalekiego Wschodu. Rekrutujemy pracowników do prostych prac fizycznych jak i specjalistów, na przykład spawaczy, monterów, ślusarzy. Sieć biur zagranicznych umożliwia agencji GP People dostęp do wielu wykwalifikowanych pracowników zza wschodniej granicy. 

Warto postawić na pracowników zza granicy bo to:
Dobry sposób na braki kadrowe i rotacje pracowników – GP People pozyskuje do pracy osoby zdeterminowane i chcące pracować, dzięki czemu ograniczona jest rotacja pracowników w firmie.
Wygoda i stabilność – Zajmujemy się kompleksowym procesem rekrutacyjnym, zaczynając od legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, a także koordynacją ich pracy, dzięki czemu ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie.

Zapraszamy do naszego serwisu szerzej poruszającego problematykę pracowników zagranicznych na www.pracownicyzewschodu.pl

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...