agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

treść strony

Potrzebni Ci pracownicy ze wschodu, ale nie wiesz od czego zacząć proces zatrudnienia? Nie mogłeś trafić lepiej!

Zajmujemy się tym od lat i dobrze wiemy, jak sprawnie i kompleksowo przeprowadzić taką procedurę oraz załatwić wszelkie związane z nią formalności. W Polsce, w obliczu coraz większego deficytu zasobów ludzkich, z roku na rok coraz powszechniejsze staje się zjawisko zatrudniania pracowników ze wschodu. Agencja GP People bezpośrednio zajmuje się  pozyskiwaniem osób do pracy nie tylko z Ukrainy, Mołdawii czy Gruzji, ale także Azji i innych części świata, zarówno do prostych prac fizycznych jak i specjalistów takich jak spawacze, monterzy, ślusarze i innych.

Masz pytania związane z tą procedurą? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Sieć biur zagranicznych umożliwia Agencji Pośrednictwa Pracy GP People dostęp do wielu wykwalifikowanych pracowników zza wschodniej granicy. Zajmujemy się nie tylko znalezieniem idealnego pracownika, odpowiadającego Twoim potrzebom, ale także pośredniczymy przy jego zatrudnieniu na dowolny okres, a także zapoznaniem ich ze specyfiką działalności firmy.

Warto postawić na pracowników zza granicy bo to:

  • Dobry sposób na braki kadrowe i rotacje pracowników – GP People pozyskuje do pracy osoby zdeterminowane i chcące pracować, dzięki czemu ograniczona jest rotacja pracowników w firmie.
  • Wygoda i stabilność – Zajmujemy się kompleksowym procesem rekrutacyjnym, zaczynając od legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, a także koordynacją ich pracy, dzięki czemu ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie.

Zapraszamy również do naszego serwisu szerzej poruszającego problematykę pracowników zagranicznych na www.pracownicyzewschodu.pl

 

Newsletter

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...