agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Serwis ogłoszeń rekrutacyjnych

treść strony

Agencja Pracy GP People oferuje Ci serwis ogłoszeń rekrutacyjnych, w ramach którego nasi specjaliści pomogą Ci szybko i kompleksowo stworzyć profil poszukiwanego kandydata na określone stanowisko, a także dokonają wstępnej selekcji osób już zarejestrowanych w naszej bazie.

Dlaczego warto być w naszym serwisie ogłoszeń rekrutacyjnych?

  • Doradztwo i wsparcie – pomoc profesjonalistów HR może mieć pozytywny wpływ na wizerunek Twojej firmy. To GP People zajmuje się nie tylko doborem odpowiednich mediów, dzięki czemu możesz liczyć na zwiększenie napływu kandydatur na poszukiwane przez Ciebie stanowisko, ale jesteśmy także odpowiedzialni za merytoryczną i graficzną formę ogłoszenia. 
  • Wygoda i komfort – ponieważ współpraca z nami przebiega błyskawicznie. To jedna szybka wizyty u specjalisty, który dokona z Tobą wstępnej selekcji dokumentów aplikacyjnych i przedstawi jedynie te najlepsze i wybrane po Twoim kątem  CV.
  • Oszczędność pieniędzy – oferujemy atrakcyjne ceny różnych mediów i kompleksowo doradzamy podczas tworzenia ogłoszenia.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...