Twój zaufany partner w HR

Linki do mediów społecznościowych

treść strony


Zanim wypełnisz formularz koniecznie przeczytaj poniższe informacje !

Prosimy o szczegółowe wypełnienie wszystkich pól formularza zgłoszeniowego. Każda informacja na temat Twoich umiejętności i kompetencji może mieć znaczący wpływ w procesie selekcji. Jeśli dane zawarte w formularzu będą odpowiadały naszym potrzebom rekrutacyjnym, konsultant GP People skontaktuje sie z Tobą w celu ustalenia terminu spotkania.
Przypominamy również, że rejestracja w naszej bazie danych jest bezpłatna.

Uwaga! Oferty pracy tymczasowej są często wysyłane również za pomocą SMS-ów.
Jeśli jesteś zainteresowany/-na natychmiastowym podjęciem zatrudnienia prosimy o szybką reakcję na tak nadesłaną propozycję pracy i kontakt z biurem. Oferta taka jest równoważna ofercie złożonej telefonicznie.

Trwa ładowanie...

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...