agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Praca stała

treść strony

Jeśli szukasz zatrudnienia na stałe, idealnie trafiłeś! 

Agencja Pracy GP People tworzona jest przez ludzi posiadających doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla wielu polskich i międzynarodowych firm oraz korporacji. W pełni profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy do każdego kandydata poszukującego stałego zatrudnienia. Zależy nam na tym, aby wszystkie osoby zgłaszające się do naszej Agencji znalazły pracę zgodną ze swoimi oczekiwaniami i doświadczeniem. Nasi konsultanci nie tylko przeprowadzają rozmowy z kandydatami, ale także opiekują się nimi podczas całego procesu rekrutacyjnego, moderują i monitorują jego przebieg, a także w razie potrzeby rozmawiają czy negocjują w ich imieniu umowy z jego przyszłymi pracodawcami. Bez względu na to, czy jesteś osobą bezrobotną, chcesz zmienić dotychczasową pracę lub stawiasz pierwsze kroki na swojej drodze zawodowej, zgłoś się do przedstawiciela GP People, który pomoże Ci znaleźć zatrudnienie.

Reprezentujemy najwyższe standardy pracy, cechuje nas profesjonalizm i elastyczność w odniesieniu do zróżnicowanych procedur oraz kultury pracy poszczególnych Klientów.

Podczas procesu rekrutacyjnego wszystkich jego uczestników informujemy o otrzymaniu aplikacji, a także wysyłamy wiadomość po jego zakończeniu. Każdy kandydat, który przejdzie kolejne etapy rekrutacji, zostaje powiadomiony o jej wyniku, nawet jeśli jest on dla niego niepomyślny.

Tutaj możesz sprawdzić aktualne oferty pracy

Zachęcamy Cię także do rejestracji w naszej bazie pracowników. Może to zwiększyć Twoje szanse na podjęcie pracy. Jeśli Twoje kwalifikacje będą odpowiadały oczekiwaniom pracodawcy, skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić termin spotkania.

Poszukiwanie pracy przez naszą Agencję i pośredniczenie w negocjacjach z pracodawcą są dla kandydata usługami zupełnie darmowymi. Za udział w rekrutacji Agencja Pośrednictwa Pracy nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...