agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Dlaczego my

treść strony

Motto naszej agencji to „generally people” –  w GP People wierzymy, że najważniejsi są ludzie, bo to oni tworzą każdą firmę. Dlatego zależy nam na współpracy z pasjonatami, którzy chcą się rozwijać i z zaangażowaniem realizować powierzone przez nas zadania.

Jeżeli więc posiadasz doświadczenie w branży HR i szukasz pracodawcy, który pomoże Ci rozwijać się zawodowo i umożliwi Ci podejmowanie nowych wyzwań, a w dodatku będzie partnerem otwartym na Twoje potrzeby i sugestie, dobrze trafiłeś. Aplikuj do naszej Agencji i dołącz do zespołu kilkudziesięciu pasjonatów i ekspertów w swoich dziedzinach, którzy razem tworzą niepowtarzalną atmosferę i z przyjemnością ze sobą współpracują.

Dzięki pracy w GP People nie tylko zdobędziesz cenne doświadczenie, ale także każdego dnia będziesz mógł podejmować nowe wyzwania zawodowe oraz nauczysz się samodzielnego prowadzenia projektów.

Praca w Agencji Zatrudnienia GP People to:

  • partnerska atmosfera pracy
  • możliwość dynamicznego rozwoju i różnorodnych wyzwań
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • niezapomniane spotkania integracyjne
  • pyszna kawa każdego dnia

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak na co dzień pracuje się w GP People, skontaktuj się z jednym z naszych pracowników i porozmawiaj z nim. Odpowie on na wszystkie Twoje pytania.
Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności i pracą w branży HR – nie zwlekaj! Aplikuj! Prześlij do nas swoją aplikację.

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...