agencja pracy

Linki do mediów społecznościowych

Analiza lokalnego rynku pracy

treść strony

Każda firma planująca ekspansję w kolejnym regionie potrzebuje rzetelnej informacji na temat dostępnych w danej lokalizacji zasobów ludzkich niezbędnych do realizacji procesów w przedsiębiorstwie. GP People analizuje aktualną sytuację na wskazanym obszarze uwzględniając również ewentualne kierunki rozwoju danego rynku, wskazując pozytywy i zagrożenia mogące się pojawić. Dostarcza Klientowi niezbędnej wiedzy na temat możliwości pozyskania personelu w danej lokalizacji w postaci kompleksowego Raportu o rynku pracy. Wskazuje również alternatywne możliwości  doboru kadr.

W opracowaniu uzyskają Państwo informacje na temat:

  • wskaźnika bezrobocia
  • dynamiki zjawisk i trendów na rynku pracy
  • dostępności wykwalifikowanych kadr w regionie (obecność szkół wyższych czy specjalistycznych)
  • podejmowanych planów działań na rzecz zatrudnienia
  • ewentualnych przedsiębiorstw konkurujących o pracowników

stopka strony

Nagrody i wyróżnienia

Nasz profesjonalizm został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów, a także jury prestiżowych branżowych konkursów. Dla Ciebie oznacza to po prostu gwarancję najwyższych standardów usług świadczonych przez GP People.

czytaj więcej ...

Kariera w GP People

Interesuje Cię branża HR i chcesz z nią związać swoją zawodową przyszłość? Dołącz do zespołu GP People, pracuj z najlepszymi, zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj swoją karierę.

czytaj więcej ...

Nasze biura

Chcesz skorzystać z usług GP People? Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź jeden z oddziałów naszej Agencji

czytaj więcej ...